Biedronki

W naszej przedszkolnej gromadce czujemy się wspaniale, bawimy i uczymy wytrwale. Kącików do zabawy mamy wiele i bawimy się wszyscy jak przyjaciele. Gry, puzzle, układanki, różne malowanki cierpliwości wymagają, ale świetnie rozwijają. W ciągu dnia tańczymy, śpiewamy i na instrumentach muzycznych gramy. W naszym przedszkolnym ogródku chętnie przebywamy i świeże powietrze noskiem wdychamy.

Konkurs

Dnia 25.02. dzieci z naszej placówki wzięły udział w rozstrzygnięciu konkursu plastycznego „Karnawałowe maski”, które miało miejsce w MP nr 37 w Zielonej Górze. Konkurs adresowany był do przedszkolaków z całej Zielonej Góry.

„Ekoludki” reprezentowały: Patrycja – grupa „Dinusie”, Ala – grupa „Pszczółki”, Karolinka – grupa „Biedronki”.

Przed ogłoszeniem wyników wszystkie dzieci oglądały występy artystyczne przygotowane przez rówieśników, a następnie wręczono dyplomy.

Karolinka oraz Patrycja zostały wyróżnione, natomiast Ala zajęła III miejsce!

Serdeczne gratulujemy wszystkim dzieciom!

Jasełka

W tym roku pierwszy raz przygotowaliśmy  program „Jasełek”, który obejrzeli rodzice i dziadkowie. Zgodnie  z tradycją, przy stajence  byli aniołowie, pastuszkowie, Józef, Maryja, oraz Trzej Królowie. Dzieci z wielkim przejęciem wcieliły się w owe postacie i zaprezentowały wiersze, kolędy, pastorałki oraz złożyły wszystkim świąteczne życzenia. Występy były połączone z grupową wigilią, gdzie wspólnie śpiewano kolędy i składano sobie życzenia.

Dzień Babci i Dziadka

Cieszymy się, że mogliśmy wyrazić naszą wdzięczność i miłość Kochanym Dziadkom .Widać było, że nie w jednym oku zakręciła się łezka….. dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, a na koniec wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane laurki.
To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.

Centrum Edykacji

Wycieczka do ,,Rodzinnego Centrum Edukacji” i Zabawy Tup-Tup.

Dnia 14.XII miała miejsce wycieczka do ,,Rodzinnego Centrum Edukacji” i Zabawy Tup-Tup. Celem naszej wyprawy było uczestniczenie w zabawach badawczych.NIP 929-11-01-962
REGON 970314279
Miejskie Przedszkole Nr 22
"KRAINA EKOLUDKÓW"
ul. Porzeczkowa 34
65-790 Zielona Góra
Telefon: 068 454 73 16
e-mail: 22@mp.zgora.pl
Liczba odwiedzin 0000
Warning: Undefined variable $x in /home/platne/mpsoft/public_html/mp22.pl/wp-content/themes/ekoludki/footer.php on line 21