Wycieczka do zoo

W Piątek 13 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę do Ogrodu Botanicznego. Dzieci miały okazję zobaczyć piękne rośliny, zapoznać się z ich nazwami oraz zobaczyć na żywo te, które już znają. „Pszczółki” przywitały się ze zwierzętami w mini zoo, nakarmiły kozy oraz bacznie przyglądały się urokliwemu Panu Pawianowi, który prezentował swój przepiękny ogon.

Warsztaty Wielkanocne

W naszej grupie odbyły się warsztaty plastyczno- techniczne pt. ” Ozdoby wielkanocne”, na które zaprosiliśmy rodziców. „Pszczółki” wraz ze swoimi rodzicami wykonały piękne prace, które widniały na naszej wystawie. Zgromadzonym rodzicom serdecznie dziękujemy za przybycie.

Zwiedzamy kuchnię przedszkolną

„Pszczółki” zwiedziły kuchnię przedszkolną. Zobaczyły m. in. różne ciekawe sprzęty, duże garnki i windę, w której przewożone są nasze posiłki. „Pszczółki” porozmawiały z Paniami kucharkami o ich pracy i zobaczyły jak Panie przygotowują obiadki.

Dzień Kobiet

10 marca „Pszczółki” obchodziły Dzień Kobiet. Z tej okazji chłopaki przygotowali dziewczynkom miłą niespodziankę w postaci kwiatka i cukierka.

Zabawy na dworze

Podczas wyjść  na plac przedszkolny „Pszczółki” nigdy się nie nudzą. Ulubionymi zabawami są: gra w piłę, skakanie na skakankach, gra w gumę i kręcenie hula hop.NIP 929-11-01-962
REGON 970314279
Miejskie Przedszkole Nr 22
"KRAINA EKOLUDKÓW"
ul. Porzeczkowa 34
65-790 Zielona Góra
Telefon: 068 454 73 16
e-mail: 22@mp.zgora.pl
Liczba odwiedzin 0000