Dzień Mamy i Taty

Jak co roku dzieci w maju zapraszają rodziców na Dzień Mamy i Taty do przedszkola.

W każdej grupie dzieci przygotowują upominki i oraz wiersze i piosenki .

Dzieci z grupy „ Słoniątka” przygotowały z paniami słodki poczęstunek. Smarowały wafle czekoladą, miksowały sernik, ubijały pianę na biszkopt, robiły  serowo-czekoladowe kulki.

Tup tup

Dzięki uprzejmości Rodzinnego Centrum Edukacji i Zabawy dzieci miały okazję brać udział w zajęciach „Podwodny świat”. Było to wspaniałe doświadczenie. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało breloczek i imienną legitymację małego odkrywcy.

Mikołajki

Każde grzeczne dziecko z utęsknieniem czeka na ten dzień… Do przedszkola z tej okazji przybył prawdziwy Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami.  Wspólnie bawiliśmy się, tańczyliśmy i śpiewaliśmy. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.

Andrzejki

Poznać swoją przyszłość?? Możliwe tylko w tym dniu. Zaplanowane wróżby pozwoliły nam odkryć co kryje nasza przyszłość. Nauczycielki wspólnie z rodzicami zaplanowały Andrzejki dla dzieci. Oczywiście ten dzień nie mógł się odbyć bez lania wosku. Ciekawe czy wróżby się sprawdzą…

Halloween

Raz do roku Nasze Przedszkole nawiedzają duchy i inne straszydła, lecz żadne dziecko się nie boi… to przecież Święto Halloween . Wszystkie dzieci były pięknie przebrane i uczestniczyły w zabawach przygotowanych na ten dzień. Oglądając zdjęcia wspominamy ten dzieńNIP 929-11-01-962
REGON 970314279
Miejskie Przedszkole Nr 22
"KRAINA EKOLUDKÓW"
ul. Porzeczkowa 34
65-790 Zielona Góra
Telefon: 068 454 73 16
e-mail: 22@mp.zgora.pl
Liczba odwiedzin 0000