Dzień kobiet

Z okazji „Dnia Kobiet” w naszej grupie odbyła się mała uroczystość . Chłopcy wraz z paniami, przygotowali upominki dla dziewczynek. Było oczywiście odśpiewane 100 lat, płynące prosto z serca oraz piękne życzenia od naszej męskiej części.

Konkurs – Witajcie w naszej bajce

10 marca w naszym przedszkolu odbył się konkurs pt. „Witajcie w naszej bajce”- piosenki z Pana Kleksa. Naszą grupę reprezentowały dwie dziewczynki: Michalinka i Milenka. Wystąpiły one pięknie i otrzymały za to dyplomy oraz nagrody.

Jesteśmy z nich bardzo dumni. Gratulujemy!!!

Zabawa badawcza – wulkan

W połowie lutego realizowaliśmy w grupie tematykę dotyczącą Wulkanów. Dowiedzieliśmy się sporo o nich i mieliśmy okazję brać udział w zabawie badawczej, w której z pomocą sody oczyszczonej i octu zrobiliśmy sami wybuchający wulkan. Efekt był niesamowity!

Dzień Babci i Dziadka

12 lutego zaprosiliśmy do przedszkola nasze kochane Babcie i Dziadków, ponieważ przygotowaliśmy dla nich występ artystyczny z okazji ich niedawnego Święta. Były wierszyki, piosenki oraz tańce, które szczególnie się wszystkim podobały bo były to tańce ludowe tj. trojak i krakowiak. Mieliśmy piękne stroje, które sprawiły, że występ był wyjątkowy. Dziadkowie również zostali włączeni w występ, tańcząc z nami wspólnie taniec

Warsztaty z rodzicami – eksperymenty

29 stycznia w naszej tygryskowej grupie odbyły się „Warsztaty z rodzicami” pod tytułem „Eksperymenty”. Każdy przygotował inny eksperyment, który zachwycał dzieci. Widać było, że ta tematyka bardzo interesuje przedszkolaki. Można było uczestniczyć w eksperymentach co powodowało ogromne pozytywne emocje. Ciekawe kto później w domu je kontynuował;) Dziękujemy wszystkim za wspólne zajęcia.NIP 929-11-01-962
REGON 970314279
Miejskie Przedszkole Nr 22
"KRAINA EKOLUDKÓW"
ul. Porzeczkowa 34
65-790 Zielona Góra
Telefon: 068 454 73 16
e-mail: 22@mp.zgora.pl
Liczba odwiedzin 0000