Spotkanie z panią intendentką

W grupie Tygrysków odbyło się spotkanie z panią Intendentką, która przeprowadziła z dziećmi zajęcia o zdrowym odżywianiu oraz opowiedziała krótko o swojej pracy. Dzieci układały wraz z panią Izą jadłospis proponując swoje ulubione zdrowe potrawy i produkty.

Zabawy ruchowe na świeżym powietrzu

W przedszkolu dzieci biorą udział codziennie w zabawach ruchowych zarówno w sali jak i na świeżym powietrzu. Wpływa to korzystnie na ich rozwój oraz zdrowie i dobre samopoczucie.

Na zdjęciach dzieci z grupy Tygryski na zajęciach sportowych na placu przedszkolnym, które odbyły się w lutym.

Witaminowe ABC

W związku z promowaniem zdrowego odżywiania w naszym przedszkolu, Marcelinka, Kaja i Mateusz z grupy „Tygrysków” wzięli udział w konkursie recytatorskim „Witaminowe ABC”.

Dzień dziecka

Święto dzieci w grupie Tygrysków obchodziliśmy jak na tak ważne święto przystało. Było malowanie twarzy, gry i zabawy, dmuchanie baniek mydlanych, malowanie farbami oraz tańce do najlepszych dziecięcych hitów. Dzieci otrzymały też prezenty – balony z ulubionymi postaciami z bajek nadmuchane helem.

Zajęcia z języka angielskiego

Zajęcia z języka angielskiego sprawiają dzieciom zawsze dużo radości. Dzieci chętnie się uczą nowych słówek  i zwrotów poprzez różnego rodzaju zabawy. Zajęcia odbywają się nie tylko tradycyjnymi metodami ale również z wykorzystaniem tablicy multimedialnej.NIP 929-11-01-962
REGON 970314279
Miejskie Przedszkole Nr 22
"KRAINA EKOLUDKÓW"
ul. Porzeczkowa 34
65-790 Zielona Góra
Telefon: 068 454 73 16
e-mail: 22@mp.zgora.pl
Liczba odwiedzin 0000