Konkurs „Tylko Falubaz”

W dniu 15.02.2013 nasze Przedszkole odwiedził kapitan drużyny Stelmetu Falubaz, Pan Piotr Protasiewicz. Było to dla nas dużym przeżyciem gdy mogliśmy zaprezentować mu hymn Falubazu. Spotkanie bardzo się nam podobało, dowiedzieliśmy się jak wygląda strój żużlowca, a przede wszystkim mogliśmy obejrzeć wszystkie prace konkursowe które były bardzo pomysłowe i interesujące. Może w przyszłym roku my także namówimy naszych rodziców do wspólnej pracy plastycznej :) Czytaj dalej »

Dzień Mamy i Taty

Dnia 28.05.2013 r. miał miejsce Dzień Mamy i Taty. Przygotowaliśmy występ, na który składały się wierszyki i piosenki. Akompaniowała nam nasza pani od rytmiki – pani Justyna. Na koniec zatańczyliśmy z naszymi rodzicami, a później zaprosiliśmy ich na poczęstunek. Wszyscy rodzice otrzymali prezent – piękną ramkę ze zdjęciem rodzinnym. Niech nam żyją nasi wspaniali Rodzice!!! Czytaj dalej »

Mali Finaliści

10 kwietnia do grupy ” Wiewiórek” przyszły Panie ze Skoku, które przeprowadziły z najmłodszymi zajęcia Pt: ” Czy pieniądze mogą rosnąć?”. Panie opowiedziały jak wyglądał handel kiedyś, a jak wygląda dziś. Dzieci odpowiadały na pytania do czego są nam potrzebne pieniądze? Co możemy za nie kupić? gdzie je bezpiecznie trzymać? Na koniec zajęć Panie przeprowadziły krótkie zabawy i rozdały dzieciom pamiątkowe dyplomy. Dzieciom wizyta gości się spodobała. Czytaj dalej »

Tydzień Świata

W dniach 25-29 III 2013r. w naszym przedszkolu odbyły się dni otwarte pod hasłem ” Tydzień świata” , gdzie przyszli przedszkolacy mogli przyjść do naszej placówki z rodzicami i zobaczyć, jak wygląda życie prawdziwego przedszkolaka. Wszystkie grupy w naszym przedszkolu poznawały wybrany kraj świata. My w tym roku wybraliśmy się do Królowej Elżbiety II. Czytaj dalej »

Warsztaty wielkanocne

Dnia 18.03. 2013 r. odbyły się w naszej grupie zajęcia otwarte w formie warsztatów wielkanocnych. Tworzyliśmy piękne jajka wielkanocne oraz kartki świąteczne. Bawiliśmy się świetnie!!! Czytaj dalej »NIP 929-11-01-962
REGON 970314279
Miejskie Przedszkole Nr 22
"KRAINA EKOLUDKÓW"
ul. Porzeczkowa 34
65-790 Zielona Góra
Telefon: 068 454 73 16
e-mail: 22@mp.zgora.pl
Liczba odwiedzin 0000