Bajeczki ze skrzyneczki

2 czerwca z okazji Dnia Dziecka po raz kolejny grupa Wiewiórki wzięła udział w warsztatach ,,Bajeczki ze skrzyneczki”. W sposób zabawny i niekonwencjonalny maluchy zostały wprowadzone w świat bajek co, sprawiło dzieciom ogromną radość, rozwineło ich wyobraźnię i pozwoliło obcować z czytającym. Podczas czytania bajek dzieci aktywnie uczestniczą w przygodach bohaterów. Rysują, tańczą, śpiewają, naśladują dźwięki oraz głosy i przede wszystkim oswajają się z melodyką języka, zapoznają się z prostym słownictwem i zwrotami.

Dzień Mamy i Taty

Dnia 07.06.2017 r. miał miejsce Dzień Mamy i Taty. Przygotowaliśmy występ, na który składały się wierszyki i piosenki. Cała grupa była przebrana za biedronki  A przy utworach akompaniowała nam nasza pani od rytmiki – pani Lidka. Na koniec zatańczyliśmy z naszymi rodzicami, a później dzieci rozdały swoim rodzicom upominki.

Warsztaty Wielkanocne

Z okazji świąt wielkanocnych w grupie Wiewiórki odbyły się warsztaty z rodzicami. Tym razem wspólnie z dziećmi rodzice wykonali baranki wielkanocne, w których dzieci posadziły rzeżuchę. W kolejnej części warsztatów powstały piękne pisanki, które zgromadziliśmy w naszym koszyku wielkanocnym.

Dzień Dziecka

Z okazji dnia dziecka w naszym przedszkolu odbył się wewnątrz przedszkolny turniej sportowy. Wiewiórki w pogodnym nastroju zebrały się w ogrodzie przedszkolnym i wzięły udział w różnego typu konkurencjach. Było to dla nas ogromne wyzwanie! Na koniec odbył się na pierwszy piknik. Po takiej mocy wrażeń apetyt nam wszystkim bardzo dopisywał

Dni otwarte – WłochyNIP 929-11-01-962
REGON 970314279
Miejskie Przedszkole Nr 22
"KRAINA EKOLUDKÓW"
ul. Porzeczkowa 34
65-790 Zielona Góra
Telefon: 068 454 73 16
e-mail: 22@mp.zgora.pl
Liczba odwiedzin 0000