Moda ekologiczna

Dnia 27 marca w naszym przedszkolu odbył się „Pokaz mody ekologicznej”. Był to niezwykły pokaz, ponieważ ubrania prezentowane przez naszych modeli zrobione były z ekologicznych materiałów. Szymon miał na sobie rycerską zbroję, a także prawdziwy miecz i tarczę, natomiast Amelka zaprezentowała się w uroczej bluzeczce i spódniczce, a całość dopełniały dodatki takie jak torebka i kapelusz w ogromną kokardą. Dzieci otrzymały dyplomy i upominki za zajęcie I miejsca oraz wyróżnienia.

Konkurs recytatorski

23 marca w naszym przedszkolu „Kraina Ekoludków” odbył się Konkurs Recytatorki. Grupę Wiewiórek reprezentowali Mateusz i Lidia, którzy wybrali wierszyki o ekologii )-:. Nasi uczestnicy otrzymali dyplomy z wyróżnieniem i wspaniałe nagrody. Gratulujemy!

 

Dzień Babci i Dziadka

„Babciu Dziaku kochamy Was” – tymi słowami rozpoczynaliśmy uroczystości związane ze Świętem Babci i Dziadka, które odbyły się w  grupie Wiewiórki. Na uroczystości przybyli, bardzo licznie, dziadkowie przedszkolaków. Ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości.

Przedszkolak Tygodnia Antek

W ramach akcji Przedszkolak tygodnia gościliśmy tatę Antka. Dowiedzieliśmy się wielu nowych rzeczy o Antku, jego tata opowiedział nam o swojej pracy a także przeczytał ulubiona bajkę Antka. Na koniec czekała nas słodka niespodzianka!

Przedszkolak Tygodnia Iga

W ramach akcji Przedszkolak Tygodnia gościliśmy mamę Igi. Mieliśmy okazję posłuchać ulubionych bajek Igi, a następnie czekały nas niesamowite atrakcje. Ozdabialiśmy pisanki i robiliśmy dekoracje wielkanocne. Na sam koniec czekała nas słodka niespodzianka- prawdziwa babka wielkanocna. Było pysznie i kolorowo!NIP 929-11-01-962
REGON 970314279
Miejskie Przedszkole Nr 22
"KRAINA EKOLUDKÓW"
ul. Porzeczkowa 34
65-790 Zielona Góra
Telefon: 068 454 73 16
e-mail: 22@mp.zgora.pl
Liczba odwiedzin 0000