PRZY STOLE

Wiewiórki  z apetytem spożywają pyszne posiłki przygotowane przez nasze panie kucharki. Maluszki codziennie uczą  się kulturalnego zachowania przy stole. Starają się nie rozmawiać, pamiętać o prawidłowej postawie i w poprawny sposób posługiwać się sztućcami.

ZABAWY W SALI

W sali „Wiewiórek” zawsze jest wesoło i radośnie.  Nikt się tu nie nudzi, gdyż zajęć jest bez liku. Każdy znajdzie coś dla siebie, a w zabawie najwspanialej spędza się czas w przedszkolu. 

UCZYMY SIĘ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Zajęcia z j. angielskiego to okazja do wspaniałej zabawy, dlatego  „Wiewiórki” bardzo lubią w nich uczestniczyć. Dzieci tańczą, śpiewają, a przy tym w naturalny sposób przyswajają język obcy.

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Obchodzone 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości było okazją do wprowadzenia dzieci w tematykę związaną z patriotyzmem. Podczas zajęć maluszki poznawały symbole narodowe, słuchały piosenek i wierszyków o Polsce. Dla utrwalenia zdobytej wiedzy wykonały piękną pracę plastyczną pt. „Orzeł Biały”.

RYTMIKA

W naszym przedszkolu wszystkie dzieci uczestniczą w zajęciach z rytmiki. „Wiewiórki” bardzo lubią spotkania z Panią Lidzią, która wprowadza je w świat muzyki, śpiewu i tańca i chętnie biorą w nich udział.  NIP 929-11-01-962
REGON 970314279
Miejskie Przedszkole Nr 22
"KRAINA EKOLUDKÓW"
ul. Porzeczkowa 34
65-790 Zielona Góra
Telefon: 068 454 73 16
e-mail: 22@mp.zgora.pl
Liczba odwiedzin 0000