Teatr

Dnia 07 czerwca w Zielonogórskim Tatrze odbył się Przegląd Teatrzyków Rodziców „Kochamy bajki”. W przeglądzie wzięło udział kilka zielonogórskich przedszkoli.

Nasze przedszkole wspaniale reprezentowali rodzice z grupy „Zajączki”. Wystąpili oni w przedstawieniu pt. „O pracowitym osiołku i królu lwie”. Gratulujemy!!!

Dzień Mamy i Taty

Maj to miesiąc, kiedy do naszego przedszkola zapraszamy bardzo szczególnych gości – naszych kochanych rodziców. Z okazji ich święta prezentujemy wiersze, śpiewamy piosenki. Także w tym roku nasza grupa przygotowała coś specjalnego. Podczas występów brawom nie było końca.

Wycieczka

Dnia 08 czerwca nasze przedszkole udało się na wspaniałą i niezapomnianą wycieczkę do Wioski Indiańskiej w Nowym Jaromierzu.

W programie wycieczki było wiele atrakcji: zwiedzanie Wioski – oglądanie tipi, strojów indiańskich, muzeum indiańskiego; zawody indiańskie w strzelaniu z łuku, rzuty indiańskimi lotkami, indiański tor przeszkód, malowanie twarzy, nauka indiańskich pląsów i tańców oraz wspólne smażenie kiełbasek.

Festyn

Dnia 19 maja w naszym przedszkolu odbył się II Festyn Rodzinny „Mamo, tato pobawcie się ze mną”. W trakcie festynu atrakcjom nie była końca. W programie pojawiły się występy artystyczne każdej grupy, występy dzieci uczęszczających na zajęcia dodatkowe oraz kółka zainteresowań. Ponadto zorganizowane zostały kąciki: malowanie twarzy, kącik fryzjerski, sportowy, loteria fantowa. Można było zakupić kiełbaski z grilla, grochówkę, bigos oraz pyszne ciasto. Dodatkowymi atrakcjami w tym roku był zamek dmuchany oraz pokazy Ochotniczej Straży Pożarnej z Ochli. Pieniądze z festynu zostaną przeznaczone na wyposażenie sali gimnastycznej.

RODZICOM bardzo serdecznie dziękujemy!!!

Dzień Dziecka

01 czerwiec to wyjątkowy czas dla każdego dziecka, aby trwał nieco dłużej postanowiliśmy przedłużyć go w naszym przedszkolu o 4 kolejne dniJ Atrakcje pojawiły się już w poniedziałek, kiedy to odbył się konkurs wiedzy przyrodniczej. We wtorek dzieci wzięły udział w zabawach sportowych na placu przedszkolnym. W środę każda buźka przedszkolaka została wymalowana, odbyła się mini dyskoteka oraz piknik na placu przedszkolnym. W czwartek dzieci wzięły udział w zajęciach plastycznych oraz prezentacji swojej grupy, a w piątek przedszkolaki zostały zaproszone na teatrzyk cieni pt. „Kozucha – kłamczucha”NIP 929-11-01-962
REGON 970314279
Miejskie Przedszkole Nr 22
"KRAINA EKOLUDKÓW"
ul. Porzeczkowa 34
65-790 Zielona Góra
Telefon: 068 454 73 16
e-mail: 22@mp.zgora.pl
Liczba odwiedzin 0000