Warsztaty wielkanocne

Dnia 31. 03 odbyły się w naszej sali warsztaty świąteczno – wiosenne. W trakcie zajęć wykonywaliśmy dekorację wielkanocną (żonkil w słoiku zdobiony według pomysłów dzieci i rodziców). Podczas warsztatów nie zabrakło dobrego humoru, pomysłów i talentu, a powstałe prace na pewno stały się ozdobą domu.

Przegląd recytatorski dzieci i rodziców

Dnia 10.03 odbył się w naszej sali Przegląd recytatorski dla dzieci i rodziców pt. Ptasie plotki. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą odwagą i ciekawymi pomysłami, przygotowując piękne stroje i rekwizyty. Każdy z uczestników otrzymał dyplom i drobny upominek.

Pierwszy dzień wiosny

Dnia 20.03 obchodziliśmy w naszym przedszkolu Pierwszy Dzień Wiosny. Już od rana uczestniczyliśmy w przedstawieniu, śpiewaliśmy piosenki o wiośnie oraz mogliśmy przystroić nasze przedszkole w piękne papierowe kwiaty. Pogoda dopisała, dzięki czemu po południu mogliśmy posadzić cebulki kwiatów w naszym przedszkolnym ogródeczku.

Pogotowie Ratunkowe

Dnia 24.03 wybraliśmy się z wizytą do Stacji Pogotowia Ratunkowego w Zielonej Górze. Dzięki tej wycieczce mogliśmy bliżej przyjrzeć się pracy ratownika medycznego, zapoznać się z wyposażeniem karetki pogotowia oraz zobaczyć sposób działania niektórych urządzeń. Była to nasza pierwsza tak daleka podróż, z niecierpliwością czekamy na kolejną.

Świąteczne warsztaty plastyczne

Dnia 11.12 odbyły sie warsztaty dla dzieci rodziców Kartki i ozdoby bożonarodzeniowe. Podczas warsztatów rodzice wraz ze swoimi pociechami mogli wykazać się kreatywnością i zdolnościami dzięki czemu powstały piękne bombki i choinki, które ozdobiły półkę przed naszą salą.NIP 929-11-01-962
REGON 970314279
Miejskie Przedszkole Nr 22
"KRAINA EKOLUDKÓW"
ul. Porzeczkowa 34
65-790 Zielona Góra
Telefon: 068 454 73 16
e-mail: 22@mp.zgora.pl
Liczba odwiedzin 0000