Wycieczka do biblioteki

Dnia 05 kwietnia wybraliśmy się na wycieczkę do Wojewódzkiej Biblioteki Norwid. Podczas prezentacji multimedialnej mogliśmy zdobyć wiedzę na temat różnych rodzajów książki, dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek np. jak wyglądała najmniejsza książka, ile najwięcej stron miała książka. Pani zachęcała nas do regularnego odwiedzania biblioteki oraz wspólnego czytania książek z naszymi rodzicami.

DZIEŃ KOBIET

Dnia 8 marca uroczyście obchodziliśmy święto naszych koleżanek i pań
Z tej okazji przygotowaliśmy drobne upominki – piękne tulipany oraz coś na osłodę

Wyjście do SP18

Dnia 31.03 wybraliśmy się do Szkoły Podstawowej nr 18. Wraz z uczniami klasy pierwszej uczestniczyliśmy w bardzo ciekawej lekcji. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć jak to jest w szkole, gdyż niedługo się tam wybieramy. W trakcie zajęć braliśmy udział w ćwiczeniach, wykonaliśmy prace plastyczne a na koniec bardzo miło zostaliśmy zaskoczeni słodkim poczęstunkiem. Bardzo nam się podobało.

Gimnastyka na dworze

Dni są coraz cieplejsze, a to sprzyja aktywności ruchowej na dworze. Nasza grupa także to wykorzystuje uczestnicząc w zabawach gimnastycznych na naszym placu przedszkolnym.

Konkurs recytatorski

Dnia 28.02 odbył się w naszym przedszkolu konkurs recytatorski. Naszą grupę reprezentowały Hania i Zosia. Dzięki ogromnemu talentowi i przygotowaniom dziewczynki odniosły duży sukces, zdobywając I ( Hania) i III ( Zosia) miejsce w konkursie. GratulujemyNIP 929-11-01-962
REGON 970314279
Miejskie Przedszkole Nr 22
"KRAINA EKOLUDKÓW"
ul. Porzeczkowa 34
65-790 Zielona Góra
Telefon: 068 454 73 16
e-mail: 22@mp.zgora.pl
Liczba odwiedzin 0000