DZIEŃ DZIECKA

Dnia 01 czerwca obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Dziecka. W tym roku był to dzień bardzo wyczekiwany, jedno z wylosowanych dzieci zamieniło się rolą z panią nauczycielką i poprowadziło zajęcia dla całej grupy. Zajęcia były bardzo udane. Po śniadanku na placu przedszkolnym odbyło się wspólne poszukiwanie skarbu.

OGRÓD BOTANICZNY

Jako Ekoludki uwielbiamy przyrodę. Co roku nie możemy się doczekać, kiedy w naszym ogrodzie botanicznym zakwitną wszystkie drzewa i krzewy.

DZIEŃ PROFILAKTYKI

W Dniu profilaktyki uczestniczyliśmy w bardzo ważnych zajęciach, na których rozmawialiśmy o wpływie nadmiernego korzystania z telefonów, komputerów oraz tabletów na nasze zdrowie. Każdy z nas wykonał na ten temat kolorowy plakat.

KONKURS O ZDROWIU

W maju odbył się w naszym przedszkolu konkurs o zdrowiu. I miejsce zajęły dzieci z grupy „Zajączki”, które zaprezentowały teledysk pt. „Myję zęby”. :-)

WIOSNA W OGRODZIE

Zajączki to prawdziwi ogrodnicy!!!
Kiedy tylko robi się cieplej, za oknem widać pierwsze oznaki wiosny czym prędzej biegniemy do naszego przedszkolnego ogródka. Sprzątamy, siejemy, sadzimy i czekamy, kiedy wiosenne słoneczko i deszczyk pomoże naszym roślinkom urosnąć :-)



NIP 929-11-01-962
REGON 970314279
Miejskie Przedszkole Nr 22
"KRAINA EKOLUDKÓW"
ul. Porzeczkowa 34
65-790 Zielona Góra
Telefon: 068 454 73 16
e-mail: 22@mp.zgora.pl
Liczba odwiedzin 0000