Prace porządkowe w ogrodzie przedszkolnym

PRZEGLĄD PIOSENKI EKOLOGICZNEJ

Dnia 17 września nasza grupa wzięła udział w Przedszkolnym Przeglądzie Piosenki Ekologicznej „Rozśpiewane przedszkolaki”. Zaśpiewaliśmy piosenkę „Moja planeta”. Nasz występ został nagrodzony gromkimi brawami.

PLECACZEK Z KSIĄŻKAMI

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się i wzięli udział w programie „Plecaczek z książkami” zaproponowanym przez wydawnictwo Zakamarki. Dzieci bardzo chętnie czytały wspólnie z rodzicami wybrane z plecaczka książeczki, a następnie opowiadały o przygodach ulubionych bohaterów dzieciom w przedszkolu. Chętne dzieci wykonały ilustracje do wybranych książek.

KODOWANIE

Kodowanie to jest to co Zajączki lubią najbardziej. W ramach tygodnia zajęć o Polsce, w naszej grupie wykonaliśmy wiele zadań, do których wykorzystaliśmy nasze ulubione robociki Ozoboty. Praca z nimi sprawia nam wiele radości!!!

DZIEŃ CHŁOPAKA

30 września obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczynki wspólnie z Paniami przygotowały dla chłopców niespodziankę  w postaci laurek i małego słodkiego upominku.NIP 929-11-01-962
REGON 970314279
Miejskie Przedszkole Nr 22
"KRAINA EKOLUDKÓW"
ul. Porzeczkowa 34
65-790 Zielona Góra
Telefon: 068 454 73 16
e-mail: 22@mp.zgora.pl
Liczba odwiedzin 0000