Teatrzyk Rodziców

16 czerwca w Teatrze Lubuskim byliśmy uczestnikami przeglądu Teatrzyków Rodziców, w którym również reprezentantami byli nasi rodzice. Wszystkie występy tego dnia bardzo nam się podobały, bo były dedykowane nam dzieciom, ale szczególnie mocniej zabiły nam serca na bajce pt. „Przedziwne, choć wszystkim dobrze znane bajki”, ponieważ to nasi rodzice wcieli się w niej w główne postacie. Nie było widać po naszych aktorach żadnej tremy, tylko profesjonalne granie i świetną zabawę. Spisali się na medal, a raczej na dyplomy, które otrzymali :) My również jako grupa dostaliśmy prezent. Jeszcze raz wielkie gratulacje!! „Tygryski” są dumnie z takich rodziców:):):)

Rodzinny Turniej Sportowy

19 maja braliśmy udział w Rodzinnym Turnieju Sportowym, który odbywał się na stadionie przy ul. Sulechowskiej. Byliśmy reprezentantami naszego przedszkola. W turnieju uczestnikami oprócz nas, byli również nasi rodzice, którzy dali siebie wszystko podczas konkurencji. Widać było ich zaangażowanie. Konkurowaliśmy z dwoma placówkami. Atmosfera w trakcie zwodów była niesamowita i niepowtarzalna. Nie czuliśmy rywalizacji, lecz świetną wspólną zabawę. Zajęliśmy trzecie miejsce, z którego jesteśmy bardzo dumni, a w nagrodę otrzymaliśmy dyplom, słodki upominek oraz piłki. Specjalne „dziękuję” należy się naszym kibicom, którzy byli razem z nami na turnieju i nas gorąco dopingowali!:)
Na długo takie wrażenia pozostaną u nas w pamięci…:)

Dom Harcerza 07.05

7 maja po raz kolejny mieliśmy okazję uczestniczyć w zajęciach plastycznych, organizowanych w Domu Harcerza. Tym razem naszym zadaniem były kolorowe papierowe ptaszki oraz upominki dla mamy i taty, w które włożyliśmy całe nasze serca. Oczywiście jak zawsze każdy z nas starał się, aby efekty naszej pracy były jak najwspanialsze. Szkoda, że to była nasza ostatnia wizyta z całą grupą przedszkolną w Domu Harcerza…

Sałatka owocowa

W tygodniu od 13 kwietnia do 17 kwietnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy „Tydzień Zdrowego Przedszkolaka”, związku z którym związana była tematyka zajęć. Każdego dnia zdobywaliśmy wiedzę z innego obszaru. W środku tygodnia, mieliśmy zajęcia praktyczne, na których mogliśmy przygotować smaczną i zdrową sałatkę owocową, którą przygotowywaliśmy samodzielnie. Było pysznie i kolorowo:)

Dom Harcerza

Z początkiem kalendarzowej wiosny, wybraliśmy się do Domu Harcerza na warsztaty plastyczne. Tym razem naszym zadaniem było pomalowanie ptaszków, wykonanych z masy solnej oraz ozdobienie kartek wielkanocnych, które możemy wysłać do naszych bliskich z życzeniami na Święta. Każdy z nas się starał, aby prace wyszły piękne i kolorowe. Możemy się nimi pochwalić przed naszą salą na tablicy korkowej. Czekamy już na następną wizytę w Domu Harcerza:)NIP 929-11-01-962
REGON 970314279
Miejskie Przedszkole Nr 22
"KRAINA EKOLUDKÓW"
ul. Porzeczkowa 34
65-790 Zielona Góra
Telefon: 068 454 73 16
e-mail: 22@mp.zgora.pl
Liczba odwiedzin 0000